wideofilmowanie Bydgoszcz

START l WIDEOFILMOWANIE l CENNIK l POLECAMY l KONTAKT

 
Cennik - wideofilmowanie DSLR fullHD

PAKIET STANDARD

Co filmujemy?

Krótkie przygotowania w domu do 1h przed błogosławieństwem, błogosławieństwo, wyjście z domu, podjazd pod kościół lub USC, ceremonię, życzenia i jeśli będzie zdjęcie grupowe (za dopłata możemy zrealizować z drona- dowolna wysokość - lub kranu kamerowego z wysokości 4 m), odjazd spod kościoła lub USC, podjazd pod salę weselną, toast i tłuczenie kieliszków, pierwszy taniec, zabawa weselna, tort, podziękowania dla rodziców, oczepiny do 1.30 w nocy.

Otrzymujecie Państwo:

film o długości 60-120 minut (do uzgodnienia), film przekazujemy w ilości 3 kompletów w standardzie DVD, 1 kompletu w standardzie Blu-ray fullHD, za dopłatą możemy przygotować materiał HD na pendrivie. Na płytach znajdą się film z czołówką i menu oraz teledysk skrótowy. Sam teledysk może zostać na Wasze życzenie umieszczony w serwisach youtube lub vimeo.

Materiał jest realizowany przez jednego (drugi za dopłatą) operatora za pomocą 2 lustrzanek DSLR z wykorzystaniem systemów stabilizacji obrazu steadycam oraz jazdy kamerowej. Dzwięk rejestrowany jest specjalizowanym recorderem.

Koszt powyższego pakietu 2000 zł

Dopłaty

  • plener - 500 zł

  • drugi operator - 800 zł

  • dron ( dniu ślubu + plener)  -  1000 zł

  • kran kamerowy  4metrowy - 400 zł

  • realizacja materiału w rozdzielczości 4K -  2000 zł

  • wywiady z gośćmi podczas wesela - 150 zł

  • sesja narzeczeńska do 2h - 200 zł

  • klip z podziękowaniami dla rodziców - 500 zł

  • klip z podziękowaniami dla rodziców + wynajęcie projektora i ekranu - 750 zł

  • klip lip-dub,  czyli realizujemy teledysk na weselu :) - 500 zł

Rabaty

Od powyższych cen udzielamy rabatów do 30% w przypadku obsługi wesel w inny dzień niż sobota oraz w miesiącach pażdziernik- maj z wyłączeniem świąt i ostatniej soboty karnawału. Można uzyskać również rabat jeśli do terminu ślubu zostało niewiele czasu a my mamy akurat wolny termin, zawsze nie zaszkodzi zapytać.

INFORMACJE

Materiał jest realizowany przy pomocy lustrzanek DSLR firmy Canon, modele 6d 2 szt  i 5dmk3 1 szt w rozdzielczości fullHD 1920 x 1080, materiał w rozdzielczości 4K filmujemy aparatem Panasonic GH4. Przy realizacji używamy różnych gadżetów wymyślonych aby film dorównywał produkcjom kinowym, mam na myśli steadicamy pozwalające na poruszanie się  operatora  bez przenoszenia drgań na obraz, systtemy sliderów - krótkich jazd kamerowych dzięki którym niektóre ujęcia będą wyglądały znacznie ciekawiej niż ze statycznej kamery, dron który pozwala nam spojrzeć na gości i salę weselną z powietrza a który jest wręcz nieodzownym towarzyszem pleneru, kran kamerowy pozwalający również spojrzeć na akcję z góry, tym razem jednak z maksymalnej wysokości ok 4m. Na koniec należy wspomnieć o możliwym jako opcja filmowaniu w rozdzielczości 4K czy UHD, te nowe standardy są dostępne w coraz większej liczbie nowych telewizorów i z pewnością to dobra opcja na utrwalenie uroczystości ślubnej.

 
© Copyright 2015 Autor: kamerzysta Bydgoszcz DSLR STUDIO